Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)Daburn Electronics CRT14-3BK-100
CRT14-3BK-100
5S-CRT14-3BK-100
CRT14-3BK-100
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 100'
| Wire Gauge: | Hook-Up |
| Conductor Strand: | 14 AWG |
| Length: | 0.144 (3.66mm) |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | 100.0' (30.5m) |
| Jacket Color: | 15kV |