Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)Daburn Electronics CRT14-3.5BK-50
CRT14-3.5BK-50
5S-CRT14-3.5BK-50
CRT14-3.5BK-50
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 50'
| Wire Gauge: | Hook-Up |
| Conductor Strand: | 14 AWG |
| Length: | 0.154 (3.91mm) |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | 50.00' (15.24m) |
| Jacket Color: | 17.5kV |