CRT12-6.5BK-50
5S-CRT12-6.5BK-50
CRT12-6.5BK-50
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 50'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:12 AWG
Length:0.232 (5.89mm)
Voltage:-
Operating Temperature:50.00' (15.24m)
Jacket Color:32.5kV