CRT12-4RD-50
5S-CRT12-4RD-50
CRT12-4RD-50
HOOK-UP STRND 12AWG RED 50'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:12 AWG
Length:0.182 (4.62mm)
Voltage:-
Operating Temperature:50.00' (15.24m)
Jacket Color:20kV