Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)Daburn Electronics CRT12-2WH-100
CRT12-2WH-100
5S-CRT12-2WH-100
CRT12-2WH-100
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 100'
| Wire Gauge: | Hook-Up |
| Conductor Strand: | 12 AWG |
| Length: | 0.142 (3.61mm) |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | 100.0' (30.5m) |
| Jacket Color: | 10kV |