Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)Daburn Electronics CRT12-10WH-50
CRT12-10WH-50
5S-CRT12-10WH-50
CRT12-10WH-50
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 50'
| Wire Gauge: | Hook-Up |
| Conductor Strand: | 12 AWG |
| Length: | 0.302 (7.67mm) |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | 50.00' (15.24m) |
| Jacket Color: | 50kV |