969M101-30-1
5S-969M101-30-1
969M101-30-1
HOOK-UP 30AWG CLEAR 25'
| Cable Type: | Hook-Up |
| Wire Gauge: | 30 AWG |
| Jacket (Insulation) Thickness: | 0.210 (5.33mm) |
| Length: | - |
| Voltage: | 25.00' (7.62m) |
| Operating Temperature: | 10kV |
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut