Home
All Products
Cables, Wires
Multiple Conductor CablesTE Connectivity Aerospace 44A1121-22-0/9-9CS406
44A1121-22-0/9-9CS406
5S-44A1121-22-0/9-9CS406
44A1121-22-0/9-9CS406
Defense and Marine
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | 2000 |
| Cable Type: | Active |
| Number of Conductors: | Multi-Conductor |
| Wire Gauge: | 2 |
| Conductor Strand: | 22 AWG |
| Conductor Material: | 19/34 |
| Jacket (Insulation) Material: | Copper |
| Jacket (Insulation) Diameter: | Tinned |
| Shield Type: | Polyvinyl Fluoride (PVF) |
| Length: | 0.132 (3.35mm) |
| Jacket Color: | Braid |
| Ratings: | - |
| Features: | White |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Usage: | 600V |
| Usage: | -65??????C ~ 150??????C |
| Other: | -,0.008 (0.20mm),, |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













