SO63-1-9036-22
5S-SO63-1-9036-22
SO63-1-9036-22
SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD
Product Description
Series:SolderSleeve SO63
Type:Wire to Wire
Diameter:0.075 (1.91mm)
Length:0.105 (2.67mm)
Color:0.650 (16.51mm)
Features:Blue
Other:Transparent,Immersion Resistant,Preinstalled Lead Wire
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated