MT206W119A-Q
5S-MT206W119A-Q
MT206W119A-Q
TAG MKR STL DOGTAG 2.1 X 1.2
Product Description
| Packaging: | 25 per Pkg |
| Series: | Pan-Steel? |
| Type: | Wire Marker |
| Size: | Cable Tie |
| Cable Diameter: | 1.19 W x 2.06 L (30.0mm x 52.0mm) |