MarkersTE Connectivity Raychem Cable Protection HLX125YW4NEL60S
HLX125YW4NEL60S
5S-HLX125YW4NEL60S
HLX125YW4NEL60S
CBL MARKR NEL 12.5MM X 80MM YL
Product Description
| Packaging: | 200 per Pkg |
| Series: | HLX-NEL |
| Type: | Wire Marker |
| Size: | Cable Tie |
| Cable Diameter: | 0.49 W x 3.15 L (12.5mm x 80mm) |