Q-150K-3/16-02-QB48IN-25
5S-Q-150K-3/16-02-QB48IN-25
Q-150K-3/16-02-QB48IN-25
HEATSHRINK PVDF 3/16 X 4' CLR
| Inner Diameter - Recovered: | 0.187 (4.75mm) |
| Recovered Wall Thickness: | 0.095 (2.41mm) |
| Material: | 0.010 (0.25mm) |