Q-150K-1/4-02-QB48IN-25
5S-Q-150K-1/4-02-QB48IN-25
Q-150K-1/4-02-QB48IN-25
HEATSHRINK PVDF 1/4 X 4' CLEAR
| Inner Diameter - Recovered: | 0.250 (6.35mm) |
| Recovered Wall Thickness: | 0.125 (3.18mm) |
| Material: | 0.010 (0.25mm) |