ITCSN-0400-6-BLACK-100 PCS
5S-ITCSN-0400-6-BLACK-100 PCS
ITCSN-0400-6-BLACK-100 PCS
HEATSHRK ITCSN ADH .4X6 BLK
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | ITCSN |
| Type: | Tubing |
| Shrinkage Ratio: | Semi Rigid |
| Length: | 3 to 1 |
| Inner Diameter - Supplied: | 0.500' (152.40mm |
| Inner Diameter - Recovered: | 6.00) |
| Recovered Wall Thickness: | 0.400 (10.16mm) |
| Material: | 0.150 (3.81mm) |
| Features: | - |
| Color: | Polyolefin (PO) |
| Operating Temperature: | Irradiated |
| Shrink Temperature: | Adhesive Lined |
| Other: | Split Resistant,UV Resistant,Weather Resistant |
Related special
-
- IL-AG5-C1-5000
- JAE Electronics
- Socket Contact Tin 18-22 AWG Crimp
- In stock
-
- IFX007TAUMA1
- Infineon Technologies
- IC HALF-BRIDGE DRVR 2 CH TO263
- In stock
-
- IP411
- Silicon Labs
- IC LINE-SIDE DAA 16SOIC
- In stock
-
- IS61WV51216EEBLL-10TLI-TR
- Silicon Labs
- IC ISOMODEM SYSTEM-SIDE 16SOIC
- In stock
-
- IPBB13R
- Zilog
- IC MODEM CTRL 2400BPS 44PLCC
- In stock
-
- ISL99227IRZ
- Intersil
- IC MODULE SPS 3.3V 32-PQFN
- In stock
-
- ISL29501IRZ-T7-ND
- ISL29501IRZ-T7
- Intersil
- In stock
-
- IS31SE5104-GRLS2
- ISSI
- Integrated Silicon Solution Inc
- In stock
-
- IS31SE5104-QFLS2-TR
- ISSI
- Integrated Silicon Solution Inc
- In stock
-
- ISL29501IRZ-T7ADKR-ND
- ISL29501IRZ-T7A
- Intersil
- In stock
-
- ISL29501IRZ-T7ACT-ND
- ISL29501IRZ-T7A
- Intersil
- In stock
-
- ISL29501IRZ-T7ATR-ND
- ISL29501IRZ-T7A
- Intersil
- In stock
-
- ISL34321INZ-ND
- ISL34321INZ
- Intersil
- In stock
-
- ISL34321INZ-T13-ND
- ISL34321INZ-T13
- Intersil
- In stock
-
- ISL34340INZ-ND
- ISL34340INZ
- Intersil
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













