QAS-1-35/12-01-QB-10
5S-QAS-1-35/12-01-QB-10
QAS-1-35/12-01-QB-10
HEATSHRINK 35/12MM BLACK
Product Description
| Series: | QAS |
| Type: | Rain Shield |
| Shell Size - Insert: | - |
| Shell Size - Insert: | - |
| Color: | Creep Resistant |
| Material: | Mastic Coated |
| Large Diameter Supplied: | Weather Resistant |
| Large Diameter Recovered: | Black |
| Small Diameter Supplied: | Polyolefin |
| Small Diameter Recovered | 3.740 (95.00mm) |
| Large Recovered Length: | - |
| Small Recovered Length: | 1.378 (35.00mm) |
| Total Length Supplied: | 0.472 (11.99mm) |