21A-S130B-C
5S-21A-S130B-C
21A-S130B-C
CBL TIE PUSH ARROW BK 50LB 5.12
Product Description
| Packaging: | 100 per Pkg |
| Series: | 21 |
| Wire/Cable Tie Type: | Standard |
| Length: | 1.21 (30.70mm) |
| Width: | 0.427' (130.00mm |
| Mounting Type: | 5.12) |
| Tensile Strength: | 0.189 (4.80mm) |
| Features: | Push Mount |
| Material: | Winged Arrowhead |
| Color: | 50 lbs (22.68 kg) |
| Other: | UV Resistant,Polyamide (PA66),Nylon 6/6 |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)