THMSC36H07-M39
5S-THMSC36H07-M39
THMSC36H07-M39
FIR TREE HARNESS MOUNT 36MM NA
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Single Opening |
| Mounting Type: | Push In - Ribbed Shaft |
| Size / Dimension: | 1.40 L x 0.35 W x 0.53 H (36.0mm x 9.0mm x 13.4mm) |