CSEH15A30-M0
5S-CSEH15A30-M0
CSEH15A30-M0
CABLE SPACER HEAVY
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Dual Opening |
| Mounting Type: | - |
| Size / Dimension: | 1.57 L x 1.04 W x 1.18 H (40.0mm x 26.3mm x 30.0mm) |