CPM122S-C
5S-CPM122S-C
CPM122S-C
CONTROL PANEL MNT
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Single Opening |
| Mounting Type: | - |
| Size / Dimension: | 2.82 L x 1.22 W x 0.17 H (71.7mm x 31.0mm x 4.3mm) |