ABM112-AT-C
5S-ABM112-AT-C
ABM112-AT-C
ADH MT HI TEMP
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Quad Opening - Paired Strip |
| Mounting Type: | Adhesive |
| Size / Dimension: | Screw |
| For Use With/Related Products: | #6 (M3) |
| Material: | 1.12 L x 1.12 W x 0.16 H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm) |