ABM100-S6-D69
5S-ABM100-S6-D69
ABM100-S6-D69
TIE HOLDER #6 SCREW 1X1
| Type: | Quad Opening - Paired Strip |
| Mounting Type: | Screw |
| Size / Dimension: | #6 (M3) |
| For Use With/Related Products: | 1.00 L x 1.00 W x 0.20 H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm) |