Cable Supports and FastenersEssentra Components VCC-84576
VCC-84576
5S-VCC-84576
VCC-84576
CBL CLIP BENDABLE BLACK FASTENER
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Type: | Clip |
| Type Attributes: | Bendable |
| Opening Size: | - |
| Mounting Type: | 0.815 (20.70mm) |
| Material: | Fastener |
| Color: | Steel |
| Length: | Black |
| Width: | 2.990 (75.95mm) |
| Height: | 0.180 (4.57mm) |
| Panel Hole Size: | - |
| Material Thickness: | 0.177 (4.50mm) |