D89120-0031HK-3365/20-D-3
5S-D89120-0031HK-3365/20-D-3
D89120-0031HK-3365/20-D-3
CABLE 20POS SOCKET TO SOCKET 3
Product Description
| Series: | D89 |
| Connector Type: | Socket to Socket |
| Number of Positions: | 20 |
| Number of Rows: | 2 |
| Pitch - Connector: | 0.100 (2.54mm) |
| Pitch - Cable: | 0.050 (1.27mm) |
| Length: | 0.250' (76.20mm |