G125-MW30300M94
5S-G125-MW30300M94
G125-MW30300M94
1.25MM M/M ON 30AWG 300MM
Product Description
| Series: | Gecko |
| Contact End: | Pin to Pin |
| Length: | 11.8 (300mm) |
| Wire Gauge: | 30 AWG |