G125-FW40450L94
5S-G125-FW40450L94
G125-FW40450L94
1.25MM F ON 32AWG 450MM
Product Description
| Series: | Gecko |
| Contact End: | Socket to Cable (Round) |
| Length: | 17.7 (450mm) |
| Wire Gauge: | 32 AWG |