G125-FW40150F94
5S-G125-FW40150F94
G125-FW40150F94
1.25MM F/F ON 32AWG 150MM
Product Description
| Series: | Gecko |
| Contact End: | Socket to Socket |
| Length: | 5.9 (150mm) |
| Wire Gauge: | 32 AWG |