G125-FW30150L94
5S-G125-FW30150L94
G125-FW30150L94
1.25MM F ON 30AWG 150MM
Product Description
| Series: | Gecko |
| Contact End: | Socket to Cable (Round) |
| Length: | 5.9 (150mm) |
| Wire Gauge: | 30 AWG |