Flat Flex, Ribbon Jumper CablesTE Connectivity AMP Connectors FSK-42A-10
FSK-42A-10
5S-FSK-42A-10
FSK-42A-10
CABLE FLXSTRP 10POS 3.81MM 2
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.150 (3.81mm) |
| Length: | 2.000 (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125 (3.18mm) |