Flat Flex, Ribbon Jumper CablesTE Connectivity AMP Connectors FSK-31.5B-10
FSK-31.5B-10
5S-FSK-31.5B-10
FSK-31.5B-10
CABLE FLXSTRP 10POS 3.18MM 1.5
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.125 (3.18mm) |
| Length: | 1.500 (38.10mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125 (3.18mm) |