Flat Flex, Ribbon Jumper CablesTE Connectivity AMP Connectors FSK-22A-11
FSK-22A-11
5S-FSK-22A-11
FSK-22A-11
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 11 |
| Pitch: | 0.100 (2.54mm) |
| Length: | 2.000 (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125 (3.18mm) |