Flat Flex, Ribbon Jumper CablesTE Connectivity AMP Connectors FSK-22.5A-11V6
FSK-22.5A-11V6
5S-FSK-22.5A-11V6
FSK-22.5A-11V6
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2.5
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 11 |
| Pitch: | 0.100 (2.54mm) |
| Length: | 2.500 (63.50mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.150 (3.81mm) |