Flat Flex, Ribbon Jumper CablesTE Connectivity AMP Connectors FSK-21.25A-16
FSK-21.25A-16
5S-FSK-21.25A-16
FSK-21.25A-16
CABLE FLXSTRP 16POS 2.54MM 1.25
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 16 |
| Pitch: | 0.100 (2.54mm) |
| Length: | 1.250 (31.75mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125 (3.18mm) |