Flat Flex, Ribbon Jumper CablesTE Connectivity AMP Connectors FSK-21.1A-15
FSK-21.1A-15
5S-FSK-21.1A-15
FSK-21.1A-15
CABLE FLXSTRP 15POS 2.54MM 1.1
Product Description
| Series: | - |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 15 |
| Pitch: | 0.100 (2.54mm) |
| Length: | 1.100 (27.94mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125 (3.18mm) |