FSK-11.25A-20
5S-FSK-11.25A-20
FSK-11.25A-20
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1.25
Product Description
Series:-
Cable Type:Flexstrip
Number of Conductors:20
Pitch:0.050 (1.27mm)
Length:1.250 (31.75mm)
Length - Exposed Ends:0.125 (3.18mm)