D-Shaped, Centronics CablesHirose Electric Co Ltd DX40LM-14PP-300CV(50)
DX40LM-14PP-300CV(50)
5S-DX40LM-14PP-300CV(50)
DX40LM-14PP-300CV(50)
D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS
Product Description
| Series: | * |
| Configuration: | - |
| Length: | - |
| Cable Type: | - |
| Shielding: | - |
| Style: | - |
| Other: | , |
Related special
- DF11-2428SCFA
- Hirose
- Socket Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- In stock
- DF11-2428SCF
- Hirose
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF3-2428SCF
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
- DF11-EP2428PCF
- Pin Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- DF3-EP2428PCF
- TE Connectivity
- Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF65-4S-1.7C
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)