U.FL-2LP-066N1-A-60
5S-U.FL-2LP-066N1-A-60
U.FL-2LP-066N1-A-60
CABLE ASSEM UFL-UFL 60MM 1.32
Product Description
| Series: | U.FL |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | U.FL to U.FL |
| 1st Connector: | U.FL Plug |
| 2nd Connector: | Female Socket |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | U.FL Plug |
| Impedance: | Female Socket |
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 2.362 (60.00mm) |
| Features: | 1.32mm OD Coaxial Cable |
| Operating Temperature: | 50 Ohm |
| Other: | 6GHz,Gray |