RF179-74SP3-72RP2-0254
5S-RF179-74SP3-72RP2-0254
RF179-74SP3-72RP2-0254
CABLE ASSEM RG179 BNC TO MCX R/A
Product Description
| Series: | TRUE75? RF179 |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | BNC to MCX |
| 1st Connector: | BNC Male Plug |
| 2nd Connector: | MCX Male Plug |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | 10.000 (254.00mm) |
| Impedance: | RG-179 |
| Frequency - Max: | 75 Ohm |
| Color: | 4GHz |