RF179-72RP1-74SP3-0150
5S-RF179-72RP1-74SP3-0150
RF179-72RP1-74SP3-0150
CABLE ASSEMBLY RG179 0.15M 30AWG
Product Description
| Series: | TRUE75? RF179 |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | BNC to MCX |
| 1st Connector: | BNC Male Plug |
| 2nd Connector: | MCX Male Plug |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | 5.906 (150.00mm) |
| Impedance: | RG-179 |
| Frequency - Max: | 75 Ohm |
| Color: | 4GHz |