N.FL-2LP-04N1-A-(1000)
5S-N.FL-2LP-04N1-A-(1000)
N.FL-2LP-04N1-A-(1000)
CBL ASSEM N.FL PLU -PLUG 1000MM
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | N.FL |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | N.FL to N. FL |
| 1st Connector: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| 2nd Connector: | Female Socket |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Impedance: | Female Socket |
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 39.4 (1.0m) 3.3' |
| Features: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Operating Temperature: | 50 Ohm |
| Other: | 6GHz,White |
Related special
-
- NCN49597MNG
- ON Semiconductor
- IC PLC MODEM FLEX 9.6KBDS 52-QFN
- In stock
-
- NCN5192MNG
- ON Semiconductor
- IC HART MODEM CMOS SGL 32QFN
- In stock
-
- NCN49599MNG
- ON Semiconductor
- IC PWR LINE COMM SOC 56QFN
- In stock
-
- NCN49599MNTWG
- ON Semiconductor
- IC PWR LINE COMM SOC 56QFN
- In stock
-
- NCN49597MNRG
- ON Semiconductor
- IC PLC MODEM FLEX 9.6KBDS 52-QFN
- In stock
-
- NCN5193MNTWG
- ON Semiconductor
- IC MODEM HARD CMOS 32QFN
- In stock
-
- NCN5192MNRG
- ON Semiconductor
- IC HART MODEM CMOS SGL 32QFN
- In stock
-
- NCV7001DWG
- ON Semiconductor
- IC SENSOR VAR RELUCT QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV7001DW
- ON Semiconductor
- IC SENSOR VAR RELUCT QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV1124DG
- ON Semiconductor
- IC SENSOR DUAL VAR-RELUCT 8-SOIC
- In stock
-
- NCV7001DWR2
- ON Semiconductor
- IC SENSOR QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV7001DWR2G
- ON Semiconductor
- IC SENSOR QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCS36000DRG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
-
- NCS36000DG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
-
- NCS36000DRG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













