MXJA01JA1000
5S-MXJA01JA1000
MXJA01JA1000
COAX CONN WITH CABLE 100MM
Product Description
| Series: | JSC |
| Gender: | Active |
| Style: | Female to Female |
| 1st Connector: | JSC to JSC |
| 2nd Connector: | JSC Female Receptacle |
| Length: | JSC Female Receptacle |
| Cable Type: | 3.937 (100.00mm) |
| Impedance: | 0.8mm OD Coaxial Cable |
| Frequency - Max: | 50 Ohm |
| Color: | 12GHz |