MXHP32HP3000
5S-MXHP32HP3000
MXHP32HP3000
TEST PROBE
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | - |
| Style: | - |
| 1st Connector: | - |
| 2nd Connector: | - |
| Length: | 11.811 (300.00mm) |
| Cable Type: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 6GHz |