MXHP32HP2000
5S-MXHP32HP2000
MXHP32HP2000
TEST PROBE
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | - |
| Style: | - |
| 1st Connector: | - |
| 2nd Connector: | - |
| Length: | 7.874 (200.00mm) |
| Cable Type: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 6GHz |