MS162L1-HRMP-15W350
5S-MS162L1-HRMP-15W350
MS162L1-HRMP-15W350
CABLE ASSEM MS-162 PLUG-SMA PLUG
Product Description
| Series: | MS-162 |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to MS-162 |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | MS-162 Male Plug |
| Length: | 13.78 (350.00mm) |
| Cable Type: | RG-142B |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 6GHz |