MH113-MH1RP-01BJ1-0152
5S-MH113-MH1RP-01BJ1-0152
MH113-MH1RP-01BJ1-0152
COAX CABLE ASSEM MHF TO SMA
Product Description
| Series: | MH113 |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | SMA to MHF1 |
| 1st Connector: | SMA Female Jack |
| 2nd Connector: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Length: | Female Socket |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | 6.000 (152.40mm) |
| Frequency - Max: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 3GHz |