HRMJ-X.FL-04N1-A-100RS
5S-HRMJ-X.FL-04N1-A-100RS
HRMJ-X.FL-04N1-A-100RS
CBL ASSEM X.FL - SMA JACK 100MM
Product Description
| Series: | X.FL |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | SMA to X.FL |
| 1st Connector: | SMA Female Jack |
| 2nd Connector: | X.FL Plug |
| Length: | Female Socket |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | 3.937 (100.00mm) |
| Frequency - Max: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 6GHz |