H.FL75-2LP-084H-A-1000
5S-H.FL75-2LP-084H-A-1000
H.FL75-2LP-084H-A-1000
CABLE 75 OHMS H.FL/H.FL 1000MM
Product Description
| Series: | H.FL |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | H.FL to H.FL |
| 1st Connector: | H.FL Plug |
| 2nd Connector: | Female Socket |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | H.FL Plug |
| Impedance: | Female Socket |
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 39.4 (1.0m) 3.3' |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | 75 Ohm |
| Other: | 1.5GHz,Black |