FC75-08-CA003
5S-FC75-08-CA003
FC75-08-CA003
COAX CBL 75 OHM 3' SMA-SMA PLUG
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug (8) |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug (8) |
| Length: | 36.00 (914.40mm) |
| Cable Type: | - |
| Impedance: | 75 Ohm |