FC50-01-CA003
5S-FC50-01-CA003
FC50-01-CA003
COAX CABLE 50 OHM 3' 1C
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 36.00 (914.40mm) |
| Cable Type: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |