CT2418-100-4
5S-CT2418-100-4
CT2418-100-4
INS BNCM CABLE ASSY 75OHM 100CM
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC