CT2417-100-5
5S-CT2417-100-5
CT2417-100-5
INS BNCM CABLE ASSY 50OHM 100CM
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC